Mistrovství světa ve veslování do 23 let

Párová čtyřka slaví v Račicích titul mistrů světa do 23 let

Česká párová čtyřka Daniel Nosek, Tomáš Šišma, Dalibor Neděla a Filip Zima si na trati v Račicích dojela pro zlaté medaile. Reprezentanti dokázali v těsném finiši překonat Italy i Nizozemce a postarali se o jediný medailový úspěch české výpravy. Ve finálovém programu se představila také skifařka Anna Šantrůčková a mužská osmiveslice, obě posádky dojely na šestém místě.

ctyrka gold

Pokračovat ve čtení

Dvě české finálové účasti, dvě čtvrtá místa

Mistrovství světa veslařů do 23 let v Račicích v sobotu nabídlo první medailové souboje. Finálové představení má za sebou česká ženská čtyřka s kormidelníkem i ženská párová čtyřka. V obou případech reprezentantky obsadily čtvrté místo. MS zatím ovládají Italové, kteří jsou se ziskem 3 zlatých, 1 stříbrné a 3 bronzových v čele hodnocení národů, za nimi jsou Němci (1 zlatá, 3 stříbra, 2 bronzy).